روشهای ارسال سفارشات در فروشـگاه اینتـرنتی کامیاب کلینیک

فروشگاه اینترنتی کامیاب کلینیک، در واقع یک فروشگاه آنلاین به همراه یک شعبه فیزیکی خرید رنگ و ابزار، چسب و متعلقات نقاشی و رنگکاری در استان تهران میباشد. محصولات موجود در فروشگاه به دو صورت عمده و جزئی قابل ارائه میباشد. از آنجاییکه فروشگاه کامیاب کلینیک نماینده مستقیم برندها و محصولات ارائه شده میباشد، محصولات ارائه شده با ضمانت کیفیت و اصل بودن کالا طبق عنوان مندرج در سایت، به مشتریان عزیز کامیاب کلینیک میباشد. محصولات معرفی شده در فروشگاه اینترنتی ما، از برندهای معتبر داخلی و خارجی میباشد.

بمنظور حفظ حقوق مصرف کنندگان و مشتریان فروشگاه اینترنتی کامیاب کلینیک، قیمت گذاری ها در فروشگاه اینترنتی کامیاب کلینیک و شعبه فیزیکی منطبق با لیست قیمت محصولات تولیدی کارخانجات با حداقل سود میباشد.

ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی کامیاب کلینیک، به منزله خرید محصولات با نازلترین و رقابتی ترین قیمت میباشد، از اینرو  هزینه حمل سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی کامیاب کلینیک از انبار یا فروشگاه های فیزیکی تا مقصد سفارش به عهده خود سفارش دهنده یا مشتری میباشد.

سفارشات به چندین روش در فروشگاه کامیاب ثبت میشود که عبارتند از:

  1. ثبت سفارش بصورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی کامیاب کلینیک
  2. ثبت سفارش بصورت تلفنی بهمراه کسب مشاوره از طریق کارشناسان فنی کامیاب کلینیک
  3. ارسال درخواست ثبت سفارش از طریق واتساپ کامیاب کلینیک با شماره 09123544081 و 02126543151

همچنین بمنظور سهولت در انتخاب و مشاهده محصولات، مشتریان عزیز میتوانند به فروشگاه فیزیکی مراجعه نموده و از خرید حضوری در شعبه کامیاب کلینیک بهره مند شوند.

سفارشات در کامیاب کلینیک به روشهای مختلف به سراسر ایران ارسال میشود. روشهای ارسال با توجه به ابعاد و وزن سفارشات با نظر کارشناسی پرسنل کامیاب کلینیک و پیشنهاد مشتریان گرامی انتخاب میشود.

روشهای ارسال سفارشات در تهران و تمام نقاط ایران به شرح زیر میباشد:

  • ارسال از طریق پیک کامیاب کلینیک ( موتور، سواری، وانت) در تهران، حومه تهران و کرج
  • ارسال از طریق تاکسی های اینترنتی (مثل: اسنپ، الوپیک و تپ سی) برای شهر تهران، حومه تهران و کرج
  • ارسال از طریق شرکت حمل و نقل  تیپاکس برای تهران و تمام نقاط ایران
  • ارسال از طریق پست (پیشتاز، سفارشی و اکسپرس) برای تهران و تمام نقاط ایران
  • ارسال از طریق ترمینال های اتوبوسرانی (ترمینال شرق، ترمینال غرب و ترمینال جنوب) برای تمام نقاط ایران
  • ارسال از طریق باربری به تمام نقاط ایران

لازم به ذکر میباشد، هزینه حمل به عهده مشتریان عزیز میباشد.

بدلیل اختلاف وزن و حجم در مرسوله ها، هزینه های حمل هنگام بسته بندی مشخص میشود.

سفارشات ثبت شده در کامیاب کلینیک، در اسرع وقت اقدام به پردازش میگردد. بطور میانگین سفارشات ثبت شده بین 1 ساعت الی 1 روز کاری آماده برای ارسال میباشد.

همچنین این امکان برای مشتریان تهران، حومه تهران و کرج میسر میباشد که سفارشات خود را در همان روز دریافت کنند. این اقدام منوط به اطلاع رسانی مشتریان گرامی به پرسنل فروشگاه از طریق شماره تماس های قرار داده شده در قسمت تماس با ما میباشد.

سفارشات باربری بین 1 تا 3 روز کاری تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکر است این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.

 در صورتیکه سفارشات تا قبل از ساعت 17 ثبت شود و کالا ها در انبار و یا فروشگاهای کامیاب کلینیک موجود باشد، سفارشات در همان روز اقدام به بسته بندی و به باربری ارسال میگردد تا سفارشات در اسرع وقت به مشتریان تحویل داده شود.

بمنظور تسریع فرآیند ارسال سفارشات، کامیاب کلینیک با تمامی باربری ها همکاری لازم را دارا میباشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری مرسوله در سایت سامانه رهگیری تیپاکس (www.tipaxco.com)،  سفارشات خود را پیگیری نمایید.